Wakacje dla Ciebie…
Zadzwoń teraz: 504 236 254   510 087 008 

Pokoje

W każdym domku znajdą Państwo:

salon

Salon

Salon połączony jest z kuchnią. Znajduje się w nim m.in. stolik, wygodna kanapa oraz telewizor. Jest to odpowiednie miejsca do zaznania chwili spokoju lub jako ucieczka od słonecznych upałów.

kuchnia

Kuchnia

Kuchnia połączona jest z salonem. Na wyposażeniu znajduje się w kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza (2 palniki), ekspres do kawy, talerze, kubeczki, sztućce. Odpowiedni zestaw na przyrządzenie popołudniowej kawy lub małej przekąski. Polecamy także ofertę pobliskiej restauracji (dla naszych gości oferowana jest zniżka).

sypialnia

Sypialnia

Sypialnia oddzielona jest od reszty aby umożliwić intymność i spokój. Wyposażona jest w dwa oddzielne łóżka (200 x 90cm), które można ze sobą łatwo zestawić.

lazienka

Łazienka z prysznicem

W każdej łazience znajdują się podstawowe elementy pozwalające utrzymanie higieny osobistej. Ubikacja, zlew oraz wygodna kabina prysznicowa oraz lustro i półeczki na własne kosmetyki.

antresola

Antresola

W antresoli znajduje się dodatkowe miejsce do spania. Znajduje się tam miejsce do spania dla dwóch osób (materac 160x200cm)

taras

Taras

Każdy domek jest z tarasem, na którym znajduje się stolik i miejsce do siedzenia. Jest to wspaniałe miejsce na chwilkę odpoczynku czy też poranną kawę. Z tarasu rozpościera się widok na pobliskie jezioro.

Nocleg w naszych domkach gwarantuje Państwu całkowity wypoczynek i relaks na Kaszubach. Zapraszamy serdecznie!

.